Gobox Nedir - gtag('config', 'AW-784030449');
 

Gobox Nedir?

Motosiklet kullanan tüm işletmelerin kullanım amacına entegre edebilen hizmetimize, istenilen marka, model ve miktarda 12 aylık filo motosiklet kiralama döneminde GOBOX avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Tüm ihtiyacınız için tek bir paket istediğinizi biliyoruz, motosiklet filo kiralama hizmetini GOBOX’ tan aldığınız taktirde periyodik bakımlar, hasarlar, trafik poliçeleri, kaskolar, bandroller ve araç muayeneleri gibi kişisel gereksinimlerinizi karşılayacak bakım ve destek hizmetlerini sağlayan kapsamlı güvence paketleri sunuyoruz.Gobox ile kiraladığınız tüm motosikletler FULL KASKO kapsamında sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Motosiklet kiralama hizmetini GOBOX'tan aldığınızda düşünmeniz gereken tek şey, onları keyifle kullanmaktır. GOBOX filo motosiklet ile motosikletin zahmetine, masrafına değil; rahatlığına ve dinamizmine sahip olursunuz.GOSERVICE İstanbul, İzmir ve Ankara’da motosiklet servisleri, yurt çapındaki anlaşmalı servis noktalarıyla müşterilerine garantili, kesintisiz hizmet verdiği gibi kaza ve hasar durumlarında GOBOX yedek motorlarını müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. GORIDERS ile özel seçilmiş, A2 ehliyetli, eğitimli, paket servis personelleri, esnaf kurye ve sürücüler, personelin yazlık – kışlık kıyafetleri ve ekipmanları da GOBOX hizmetlerinin içinde.


Gobox nedir; Filo motosiklet kiralama hizmeti ile paket servis elemanı paket servis motoru ve motosiklet filo kiralama seçenekleri Gobox ta.

Teklif İste
""
1 adım 1
Teklif Talep Formu
Yetkili Ad SoyadAd Soyad Giriniz
Firma AdıFirma adı giriniz
Telefon
Motorsiklet Adeti
1
0
100
Kira ( Yıl )
1
0
10
Mesajınız / İletmek İstedikleriniz
0 / 500
Rıza Yönetimi
Gizlilik Yönetimi
Rıza Yönetimi metinini okumak için tıklayınız.
Gizlilik Yönetimi metinini okumak için tıklayınız.
Geri
İleri