Motosiklet bakım onarım hizmeti Gobox ta

Yerinde Periyodik Bakım Onarım Hizmeti

İşletmenize ait paket servis motosikletlerinizin periyodik bakım ya da arızalarını Gobox teknik servis uzmanlarının gözetimi ve güvencesi ile işletmenizde hızlı bir şekilde özenle gerçekleştiyoruz.

Arıza yerinde bakım

Motosikletlerin bakım zamanı olsun olmasın arıza yerinde bakım hizmeti alabilirsiniz. Motosiklet periyodik bakımı kolay gibi görünse de düzenli ve dikkatli bir şekilde uzman teknisyenler tarafından takip edilmelidir.

Zamandan tasarruf

Motosikletlerin yağ filtre değişimleri, balata kontrolleri yüksek derecede hayati önem taşımaktadır, Gobox’ tan motosiklet yerinde periyodik bakım onarım hizmeti aldığınızda hem zamandan kazanırsınız hem de olası sürpriz faturalarla karşılaşmazsınız.

Gobox Filo motosiklet Kiralama Ekonomik Fiyatlar

Ekonomik fiyatlar

Motosikletlerinizin bakımı 2 haftalık dönemlerde işletmeniz önünde gerçekleşir. Motosiklet periyodik yerinde bakımlarda ekonomik fiyatlar Gobox'ta. Kaliteli ve güvenli hizmeti en uygun koşullarda alın. Servise gidip zaman kaybetmeyin. Mobil araçlarımız ve teknik ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Motosikletiniz uzman teknisyenlerimiz gözetiminde.

Gobox Arıza & Bakım Hizmeti

Bir arıza anında ya da periyodik bakım zamanında; Gobox servis uzmanları yanınızda. Gobox olarak motosikletlerinizin arıza ve bakım hizmetleriyle servis işlemlerini özenle gerçekleştiyoruz; dilerseniz vale hizmetimizle motosikletinizi adresinden alıp, yine kapınıza kadar teslim ediyoruz.
Arıza & Bakım hizmetimizi ne zaman almalısınız?
Motosikletinizden anlayamadığınız bir ses mi geliyor? Evet, bu işaretler arıza olduğunun belirtisi olabilir. Bakım zamanı olsun olmasın arıza hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Motosikletinizin periyodik bakımı geldiyse yalnızca bakım kontrolleri için Gobox'tan hizmet alabilirsiniz. İsterseniz yalnızca bir yıl isterseniz gelecek yılların bakımlarını da daha avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.
Peki Süreç Nasıl İşliyor?
  • Arıza hizmetimizi aldıysanız eğer motosikletinizdeki arızayı tespit etmek için servis danışmanlarımız tespit bedeli belirlemek; tespit bedeline onay verirseniz tespit işlemi için ve onarım işlemine onay verdiğinizde de onarım işlemleri için çalışırlar.
  • Onarım işlemleri tamamlandığında ister vale ile istersen de kendin motosikletinizi teslim alabilirsiniz.
  • Vale hizmetimizi aldıysan mobil uygulamamız üzerinden de valenin konumunu takip edebilirsiniz.
  • Periyodik bakım ve arıza hizmetimizi birlikte satın aldıysanız motosikletinizin durumuna göre arıza ya da periyodik bakım işlemlerin sıraya konur.
  • Yalnızca periyodik bakım satın aldıysanız aracının rutin kontrolleri yapılır, servis danışmanlarımız amotosikletinizde bir sorun olduğunu tespit ederse Çözüm Merkezimiz sizi arayarak bilgi verir ve arıza onarım işlemlerini başlatmak için onayını alır. Onayınızla birlikte arıza onarım süreci başlar.
Önemli Noktalar!
  • Motosiklertinizdeki arızanın sürüş sırasında problem oluşturacağını düşünüyorsanız arıza hizmetimizi seçerek, sorununu detaylı bir şekilde tanımlamalısınız. Unutmayın, sorunu ne kadar detaylı anlatırsanız servis danışmanlarımız o kadar hızlı incelemelerini tamamlar ve onarım sürecine kolayca geçer.
  • Motosikletiniz serviste bulunduğu süre boyunca oluşabilecek tespit bedeli veya onarım işlemlerini onayınızla başlatıyoruz. Periyodik Bakım & Arıza satın aldığın durumlarda onarım bedellerine onay vermediğinde yalnızca Periyodik Bakım kapsamında olan işlemlerini yapıyoruz ve motosikletinizi geri teslim ediyoruz.
  • Motosikletin garantisi devam ediyor olsa da her yıl periyodik bakımını yaptırmalısınız. Düzenli bakım yaptırmamış olan motosikletlerin garantisi etkilenebilmektedir.

Motosiklet bakım onarım hizmeti’ni Gobox’tan alabilir kendinize ait motosiklet arızalarını Gobox servis uzmanlarının gözetimi ve güvencesi ile kapınızın önünde gerçekleştiriyoruz

Teklif İste
""
1 adım 1
Teklif Talep Formu
Yetkili Ad SoyadAd Soyad Giriniz
Firma AdıFirma adı giriniz
Telefon
Motorsiklet Adeti
1
0
100
Kira ( Yıl )
1
0
10
Mesajınız / İletmek İstedikleriniz
0 / 500
Rıza Yönetimi
Gizlilik Yönetimi
Rıza Yönetimi metinini okumak için tıklayınız.
Gizlilik Yönetimi metinini okumak için tıklayınız.
Geri
İleri